Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Cvičení na bolavá záda

Název:Cvičení na bolavá záda
Autor:Stackeová
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2012
ISBN:978-80-247-4089-8
Anotace:Publikace by měla sloužit širokému okruhu čtenářů jako návod, jak postupovat při cvičení proti bolestem zad. V úvodu jsou stručně vysvětleny příčiny bolestí zad, možnosti jejich terapie a autoterapie a význam pohybové aktivity v jejich léčbě. Čtenáři se také seznámí s možnostmi autodiagnostiky. Hlavní část knihy tvoří zásobník cviků s popisem jejich účinku a provedení. Cviky jsou rozděleny podle jejich účinku na protahovací, posilovací, uvolňovací a balanční, a rovněž podle úseků páteře a svalových skupin, na které jsou zaměřeny. Jsou popsána i dechová a relaxační cvičení. Výhodou publikace je možnost pochopení a aplikace popisovaného cvičení sportovci i nesportovci a názornost doporučovaného postupu. Rovněž se dá využít jako podpůrný studijní materiál pro odborníky v oblasti sportu, tělesné výchovy a fyzioterapie.
Záznam vložen:02. 03. 2012
Poslední aktualizace:14. 12. 2019