Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Cvičení pro pohodlné

Název:Cvičení pro pohodlné
Autor:Carp, Coillot
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-262-1000-9
Anotace:Kniha seznamuje s jednoduchými nenáročnými cviky, nabízí účinný program cvičení k udržování dobré fyzické formy, k rovnovážnému posílení všech částí těla a k udržování svalové pružnosti a posilování vnitřního svalstva; doporučuje se cvičit 15 minut denně. Výhodou cvičení podle této příručky je, že není třeba docházet do fitcentra nebo do tělocvičny, lze cvičit doma, některé cviky (např. proti stresu) i příležitostně přes den kdekoli. Cvičení se provádí většinou vleže nebo vsedě a je vhodné pro zájemce všech věkových skupin. Vyšším věkovým skupinám pomůže k motivaci, že působí příznivě proti artróze, osteoporóze, nabírání na váze. Cvičení nemá žádnou kontraindikaci – mohou ho provádět všichni, i starší lidé a těhotné ženy.
France Carp je bývalá trenérka a cvičitelka, vedoucí časopisecké sportovní rubriky, autorka několika dalších příruček pro různé druhy cvičení.
Záznam vložen:03. 05. 2016
Poslední aktualizace:14. 12. 2019