Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Cvičení pro zdravá záda - anatomie

Název:Cvičení pro zdravá záda - anatomie
Autor:Striano
Nakladatel:CPress
Rok vydání:2017
Formát:B5
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-264-1391-2
Anotace:Bolí vás záda? Možná to vyřeší právě tato snadno realizovatelná cvičení!

Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který zahrnuje jak návody pro správné držení a zpevnění celého těla, ale hlavně cvičení, které pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo – od hlavy až po kostrč.

Kniha je rozdělena do kapitol podle jednotlivých procvičovaných částí zad. Každý cvik obsahuje srozumitelný návod doplněný barevnými fotografiemi a anatomickými ilustracemi, na nichž jsou zvýrazněny svaly, které tímto pohybem posilujete. Díky tomu si dokážete sami vybrat ty nejvhodnější cviky.

U každého cviku se také dozvíte, pro kterou část zad je nejužitečnější, ale také čeho se vyvarovat, abyste předešli nevhodné námaze nebo zranění. U některých cviků naleznete navíc jejich lehčí nebo těžší varianty.
Záznam vložen:12. 04. 2017
Poslední aktualizace:12. 12. 2019