Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Cvičíme taj-či s dětmi

Název:Cvičíme taj-či s dětmi
Autor:Ryšková
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2013
ISBN:978-80-262-0379-7
EAN:9788026203797
Anotace:Kniha představuje soubor cviků a pohybových her, které se opírají o inspiraci tradičním čínským cvičením taj-či. Po metodickém úvodu jsou zařazeny cviky vhodné pro rozcvičku a pro různé specifické situace – potřebujeme aktivizovat, uvolnit, protáhnout se, poskočit si, dále se objevují cviky zaměřené na celkové držení těla, cviky vycházející z konkrétních taj-či pozic a nakonec dechová cvičení. Každý cvik je uveden motivačním obrazem a motivačními otázkami, po podrobných instrukcích je uveden cíl činnosti a poznámky o tom, na co si máme při provádění dát pozor, jak můžeme činnost dál rozvíjet, kdy ji zařadit, čím ji obohatit. Činnost je vždy doprovázena obrázkem. Knihu mohou ocenit učitelky v MŠ a pedagogové mimoškolního vzdělávání.
Záznam vložen:09. 05. 2013
Poslední aktualizace:14. 12. 2019