Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Cvičíme v kanceláři - Jednoduché cviky proti bolesti zad

Název:Cvičíme v kanceláři - Jednoduché cviky proti bolesti zad
Autor:Sedláková
Nakladatel:Vyšehrad
Rok vydání:2019
Formát:145x2058
ISBN:978-80-7601-087-1
Anotace:Žijeme v civilizovaném světě plném technických vymožeností, právě kvůli nim však máme nedostatek přirozeného pohybu. Práce vsedě znamená mnoho hodin strávených na kancelářské židli v jednostranné statické poloze. Často jsme unavení a trpíme bolestmi hlavy, zad a kloubů. Jaké obtíže pohybového aparátu způsobuje dlouhodobý sed? Co by měla splňovat kancelářská židle? Jak na židli správně sedět a jak z ní vstávat? Na to vše dává srozumitelné odpovědi nová kniha fyzioterapeutky Simony Sedlákové, která nabízí jednoduché a osvědčené řešení v podobě cvičení. Cviky jsou zaměřené na krční, hrudní, bederní páteř a na horní a dolní končetiny. Cvičit lze v kanceláři na židli, v autě i doma bez větších časových nároků a speciálních pomůcek. Jaké svaly naše tělo používá, aby udrželo stabilitu? Proč je bránice tak důležitá? Odpověď se dozvíme v závěrečné kapitole, kde jsou shrnuty nové poznatky ve fyzioterapii.
Záznam vložen:20. 07. 2018
Poslední aktualizace:12. 12. 2019