Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Cviky a protahování při sedavém zaměstnání

Název:Cviky a protahování při sedavém zaměstnání
Autor:Thömmes
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-247-3493-4
Anotace:Zatočte s bolestí zad způsobenou dlouhodobým sezením!

Pomocí jednoduchých cviků, které můžete snadno provádět v kanceláři či doma, předejdete i vážnějším problémům.

Sezení je někdy označováno jako „nové kouření“. Je podobně nebezpečné – nenápadně poškozuje zdraví a zkracuje život. Často sedíme nejen v zaměstnání, ale i cestou do práce a doma u televize nebo počítače. Zasportovat si dvakrát týdně nic nezachrání! Důležité je dělat si při sezení přestávky, krátce si zacvičit a více chodit.

Tato příručka nabízí vše potřebné k tomu, abyste se i v kanceláři udrželi v pohybu a zdraví. Představuje jednoduché, ale velmi účinné cviky pro posílení a mobilizaci různých částí těla, pro protahování a automasáže, které vám efektivně a snadno pomohou při problémech způsobených dlouhým sezením a umožní vám předejít dlouhodobým škodám. Autorem této knížky je zkušený lektor školy zad a odborník na funkční trénink a podporu zdraví na pracovišti.
Záznam vložen:31. 08. 2018
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Cviky a protahování při sedavém zaměstnání