Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Cykloturistika pro všechny

Název:Cykloturistika pro všechny
Autor:Skeřil, Čegan
Nakladatel:Montanex
Rok vydání:2003
ISBN:80-7225-108-2
Anotace:Publikace je uceleným dílem skutečně pro všechny zájemce o cyklistiku a její nejrůznější formy. Nepatří do rukou jen profesionálům, kteří se jí věnují s didaktickým či sportovním zaměřením, tj. trenérům, vedoucím kurzů či učitelům na všech typech škol, ale důležité informace v ní naleznou všichni obdivovatelé pohybu na bicyklu v nejrůznějším prostředí, zvláště pak rodiče zde ocení velmi srozumitelné a přehledné zpracování všeho, co je pro cykloturistiku důležité. Nechybí kapitoly věnované technice jízdy, etapám cyklistického výcviku, bezpečnosti a právní odpovědnosti při jízdě na kole, základním informacím o konstrukci a komponentech kola, správného cyklistického vybavení a oblečení i dalších zdravotních a hygienických aspektech cykloturistiky. Knihu činí atraktivní názorné obrázky a přehledné tabulky, v přílohách nechybí mimo jiné zákonná úprava pro chování cyklisty na komunikacích i požadavky kladené na vybavení kola.
Záznam vložen:03. 12. 2004
Poslední aktualizace:14. 12. 2019