Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Deprese. Zvládněte ji bez léků a získejte svůj život zpátky

Název:Deprese. Zvládněte ji bez léků a získejte svůj život zpátky
Autor:Broganová
Nakladatel:BizBooks
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-265-0727-7
Anotace:Deprese není nemoc. Je pouze signálem, že v těle není něco v ­rovnováze. Může jít například o potravinou intoleranci, nerovnováhu cukru v krvi, disfunkci štítné žlázy či chybějící živiny ve stravě. Doktorka Kelly Broganová v knize boří mýty, jimiž konvenční medicína opředla příčiny i léčbu deprese předepisováním zázračné pilulky na špatnou náladu. Autorka se rozhodla posvítit si na tento tmavý prostor a ukazuje, že většinu duševních chorob má na svědomí životní styl a jednoduchou změnou každodenních návyků se můžete deprese zbavit. Základem je upravit jídelníček, zařadit dostatek vhodného pohybu i spánku a naučit se pracovat se stresem. Staňte se pánem svého života a získáte více než jen odměnu v podobě duševní rovnováhy. Dostanete svůj život a své tělo pod kontrolu, budete mít jasnou mysl i ducha a více energie. Poslechněte svůj rozum a vydejte se na vlastní cestu. Své tělo můžete vyléčit i bez medikamentů.
Záznam vložen:09. 02. 2018
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Deprese. Zvládněte ji bez léků a získejte svůj život zpátky