Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Detoxikační ústní olejová kúra

Název:Detoxikační ústní olejová kúra
Autor:Fife
Nakladatel:Anag
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-7554-165-9
Anotace:Trápí vás zkažený dech, krvácení dásní, zubní kazy nebo bolesti zubů? Pak jednoznačně potřebujete tuto knihu! Trpíte-li astmatem, cukrovkou, artritidou, migrénami nebo jinými chronickými onemocněními a dosud jste nenašli úlevu, tato kniha by mohla obsahovat řešení, které potřebujete. Mnoho zdravotních problémů má původ v ústech. Všechny nemoci začínají v ústech! Zdá se neuvěřitelné, že většina chronických a infekčních onemocnění, která dnes trápí společnost, je ovlivněna zdravím našich úst. Ústa jsou odrazem zdraví uvnitř těla. Nemáte-li zdravé zuby, budete mít jistě i jiné zdravotní problémy. I přes pravidelné čištění kartáčkem a používání dentální nitě má přes devadesát procent populace v různé míře nemocné dásně nebo zubní kazy. Většina lidí dokonce ani neví, že nějaké problémy se zuby má. Terapie čištění olejem pro lepší zdraví. Nedávný výzkum prokázal přímou souvislost mezi zdravím ústní dutiny a chronickými nemocemi. Pouhé zlepšování zdravotního stavu zubů a dásní může vyléčit řadu chronických problémů. Důkladnější či častější čistění zubů kartáčkem, dentální nití a ústní vodou není řešením. Co bude fungovat, je terapie čištění olejem. Čištění olejem je stará metoda detoxikace ústní dutiny pocházející z ájurvédské medicíny. Je to jedna z nejefektivnějších metod detoxikace a léčení v přírodní medicíně. V této knize doktor Fife kombinuje postupy ájurvédské medicíny s moderní vědou. Ačkoliv je neuvěřitelně účinná, je terapie léčení olejem bezpečná a snadná dokonce i pro děti.
Záznam vložen:14. 11. 2018
Poslední aktualizace:12. 12. 2019