Do školky za zvířátky

Rok vydání:2012
ISBN:978-80-262-0185-4
EAN:9788026201854
Anotace:Předškolní děti milují příběhy a hry. Pokud jim nové věci, s nimiž je seznamujeme, předložíme právě formou příběhů a nabídky zajímavých hravých aktivit, snadno je motivujeme a získáme pro společnou práci. Kniha zkušených autorek nabízí učitelkám mateřských škol pro každý měsíc v roce jeden příběh, básničky a písničky s příběhem spojené, náměty na hry a vzdělávací činnosti. Publikace bude velkým přínosem zejména pro začínající učitelky mateřských škol, které potřebují metodickou a didaktickou podporu své práce. Zkušené učitelky v ní najdou příběhy a činnosti vycházející ze soudobých požadavků na předškolní vzdělávání, rodiče inspiraci pro společné chvíle pohody s jejich dětmi.
Kniha osloví učitelky mateřských škol a inspiraci v ní najdou i rodiče předškolních dětí.
Záznam vložen:06. 12. 2012
Poslední aktualizace:18. 02. 2019