Dvouleté děti v předškolním vzdělávání. Od podzimu do zimy

Název:Dvouleté děti v předškolním vzdělávání. Od podzimu do zimy
Autor:Kropáčková, Splavcová
Nakladatel:Raabe
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-7496-270-7
Anotace:Publikace Dvouleté děti v předškolním vzdělávání s podtitulem Od podzimu do zimy je věnována v první řadě učitelkám a ředitelkám mateřských škol, je velmi vhodným studijním materiálem pro budoucí učitelky mateřských škol, mohou ji využít nejen studenti bakalářských studijních programů Učitelství pro mateřské školy, ale i studenti středních pedagogických škol či dalších studijních oborů zaměřujících se na vzdělávání a výchovu dětí raného věku. Cenným zdrojem informací může být také pro pracovníky v zařízeních pro péči o děti do tří let, mikrojeslích, dětských skupinách, soukromých předškolních zařízeních. Inspiraci zde najdou rodiče, prarodiče i chůvy dvouletých. Díky velkému množství příkladů a praktických ukázek metodika poskytuje nabídku, jak nejen pečovat o dvouleté dítě, respektovat jeho individuální potřeby a zájmy, ale především jak si s ním efektivně hrát tak, aby se nenásilným způsobem rozvíjelo.
Záznam vložen:26. 01. 2017
Poslední aktualizace:17. 02. 2019