Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Fitness programy z pohledu kinantropologie

Název:Fitness programy z pohledu kinantropologie
Autor:Stackeová
Nakladatel:Galén
Rok vydání:2014
ISBN:978-80-7492-115-5
Anotace:Cvičení ve fitness centrech je dnes nejrozšířenější cílená strukturovaná pohybová aktivita. Jeho přínosy v oblasti zdravotně orientované zdatnosti jsou neoddiskutovatelné, a proto by mu odborníci měli věnovat náležitou pozornost. Publikace se zabývá problematikou metodiky cvičení ve fitness centrech s důrazem na kineziologická východiska. Autorka ve svém přístupu vychází ze znalostí fyzioterapie, včetně její praktické aplikace v oblasti fitness, a snaží se vytvořit koncepci posilovacích cvičení určenou pro širokou populaci s minimalizací nebezpečí zdravotního poškození, naopak s respektováním celostního přístupu k jedinci a se širokým zdravotně-preventivním účinkem. Od druhého vydání této publikace došlo v oblasti fitness k mnoha změnám. Jednoznačným trendem obzvláště ve velkých městech je zvětšení plochy fitness center a rozšíření jejich nabídky. S ohledem na tyto trendy autorka text doplnila o kapitoly věnované některým novým druhům cvičení a obohatila stávající kapitoly o další podrobnější informace, rovněž i přílohy. Publikace se tím stala monografií nabízející komplexní přehled dané problematiky a odborně zhodnocující současnou praxi fitness.
Záznam vložen:20. 09. 2017
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Fitness programy z pohledu kinantropologie