Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Fitness s Evou Samkovou

Název:Fitness s Evou Samkovou
Autor:Král
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
Původní cena:299,- Kč
ISBN:978-80-247-5557-1
Anotace:Přehled cviků a příkladů tréninkových programů je jedinečný tím, že účinnost uvedených cvičení byla ověřena metodou povrchové elektromyografie. Funkce svalů je na rozdíl od mechanického odvození pouze ze znalosti jejich začátků a úponů objektivizována.
V knize jsou fotografie cviku, anatomické kresby svalových partií a popis provedení cviku. Trenér vybere vhodné listy a sestaví z nich vlastní tréninkový plán. Demonstraci cviků provádí Eva Samková, vítězka OH v Soči ve snowboardcrossu. Autor je jejím kondičním trenérem.
Publikace je určena širokému okruhu zájemců od odborníků-trenérů posilování přes učitele tělesné výchovy a studenty tělovýchovných škol až po zájemce o domácí cvičení. Kniha byla zpracována na podkladě mnohaletého výzkumu kineziologie.
Záznam vložen:31. 01. 2017
Poslední aktualizace:14. 12. 2019