Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Fotbal - trénink budoucích hvězd

Název:Fotbal - trénink budoucích hvězd
Autor:Votik
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2016
ISBN:978-80*-271-0029-3
Anotace:Druhé, doplněné vydání publikace obsahuje ilustrovaný popis technických prvků, zaměřuje se na základní všeobecnou přípravu začínajícího fotbalisty a prohlubuje jeho technické dovednosti podle rozdělení herních postů – obránce, útočník, brankář. Veškeré technické prvky jsou názorně ilustrovány a kniha je zároveň doplněna velkým množstvím názorných příkladů konkrétních herních cvičení. Oproti předchozímu vydání doplnil autor publikaci o kapitoly věnující se moderním tréninkovým přístupům, významu kompenzačních, balančních a zpevňovacích cvičení a v neposlední řadě i o část, v níž se zabývá úlohou rodiny při výchově fotbalisty.
Kniha zahrnuje základní fotbalový trénink pro mládež již od těch nejmladších kategorií, kde se jako trenéři často prosazují tatínci či neprofesionální trenéři, proto jsou v ní mimo jiné podrobně popsány i parametry hřiště, základní pravidla herního rozestavení a základy koučování.
Záznam vložen:22. 11. 2016
Poslední aktualizace:14. 12. 2019