Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Fotbal - Učebnice pro trenéry dětí (4 - 13 let)

Název:Fotbal - Učebnice pro trenéry dětí (4 - 13 let)
Autor:Plachý, Procházka
Nakladatel:Mladá fronta
Rok vydání:2019
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-204-5511-6
EAN: 9788020455116
Anotace:Existuje více cest, jak někoho něco učit. Jsou cesty prověřené tradicí a podložené dobovou metodikou, ale jsou jistě i takové, které tradiční pohledy upravují a posouvají metodiku o další krůček dále. Někdy se i zásadně mění úhel pohledu, s čímž mohou mít současníci problém, protože věří tomu, jak byli vedeni oni, nebo se bojí nového, které je třeba jen návratem ke kořenům hry a pedagogiky. To vše lze nalézt v této knize, která shrnuje nové i tradiční postupy v uceleném pohledu na vedení dětí, kterému říkáme koučování, neboli rozvíjení potenciálu, který v každém dřímá. Základní kapitoly pokrývají tato komplexní témata: rozvoj osobnosti dítěte, cvičení dovednosti, jak vést děti v jednotlivých věkových stupních, tréninkové koncepce, týmový herní výkon či základy rozvoje pohybových schopností.
Záznam vložen:31. 10. 2019
Poslední aktualizace:12. 12. 2019
Fotografie: Fotbal - Učebnice pro trenéry dětí (4 - 13 let)