Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Fotbalová cvičení a hry

Název:Fotbalová cvičení a hry
Autor:Votík
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2015
ISBN:978-80-247-3576-4
Anotace:Nové vydání jedinečné publikace přináší zásobník 150 graficky velmi názorně zpracovaných cvičení a her vhodných pro osvojení a zdokonalování obranných i útočných herních činností jednotlivců a brankáře, a k získání základních kombinačních schopností týmu. Autor připravil tuto praktickou pomůcku především pro trenéry a učitele dětských a mládežnických fotbalových oddílů a sportovních tříd, ale mnoho tipů a nápadů pro trénink v ní jistě naleznou i ostatní fotbaloví trenéři. Jednotlivá cvičení jsou pro potřeby fotbalového tréninku systematicky roztříděna na pohybové hry, průpravná cvičení, průpravné hry a herní cvičení. Doplněné vydání je rozšířeno o nové poznatky z tréninku brankáře a o doporučení k využití kompenzačních a balančních cvičení pro zdravý rozvoj dětského organismu.
Záznam vložen:21. 12. 2011
Poslední aktualizace:12. 12. 2019