Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Grafomotorická cvičení pro předškoláky

Název:Grafomotorická cvičení pro předškoláky
Autor:Košková, Růžek
Nakladatel:Edika
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-266-1097-7
Anotace:Letní dobrodružství Kryštofa a Sáry

Pracovní sešit Grafomotorická cvičení pro předškoláky nabízí spoustu práce i zábavy všem dětem, které brzy čeká nástup do školy a tam i jejich první školní pero, s nímž začnou konečně doopravdy psát! Jednodušší úkoly z této knihy však zvládnou i mladší děti, které si při jejich plnění procvičí správné držení tužky, uvolněné pohyby rukou a základní manipulaci s tužkou. Malé děti tak mohou pomoci vytečkovat písek na mořském pobřeží, dokreslit maják nebo třeba vlásky malé dívenky...

Celou knihou provází dva sourozenci – malá Sára a její o trošku starší bratříček Kryštof. Společně prožijí nejedno dobrodružství u svých prarodičů na venkově. Vždyť objevit na půdě podivně vyhlížející koberec, to si o dobrodružství přímo říká! To pak už stačí jen nasednout a vydat se s kapkou zvědavosti za spoustou dalších zážitků i do vzdálenějších a tajuplných míst. Příběh o Kryštofovi a Sáře je s úkoly propojen, ovšem úkoly je možné řešit i samostatně.

Co děti v knize čeká?
* příprava na psaní ve škole
* lehké i složitější úkoly
* možnost vybarvit si obrázky