Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Homeopatie a sport

Název:Homeopatie a sport
Autor:Ludvíková
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2013
ISBN:978-80-247-4545-9
Anotace:První kniha tohoto zaměření na českém trhu podává v neobvyklé šíři velmi praktické informace o možnostech využití homeopatie ve sportovní medicíně. Autorka, zkušená homeopatka a lektorka homeopatických kurzů, v textu uvádí ověřené klinické návody pro homeopatickou léčbu běžných potíží, věnuje se také sportovním úrazům a poúrazové rekonvalescenci a neopomíjí ani duchovní kontext léčby a výživu sportovce. Díky této komplexní příručce získá čtenář přehled o tom, jak během rekreačního i vrcholového sportování pracovat s homeopatickými léky, komunikovat se svým tělem a získat tak nenahraditelnou zpětnou vazbu a zdroj pozitivního zdraví. Kniha je určena rodičům, trenérům sportujících dětí, fyzioterapeutům a psychologům, všem sportujícím lidem.
Záznam vložen:15. 10. 2013
Poslední aktualizace:12. 12. 2019