Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Hormonální jógová terapie 2

Název:Hormonální jógová terapie 2
Autor:Rodrigues
Nakladatel:Fontána
Rok vydání:2015
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-7336-788-6
Anotace:Knihu Hormonální jógová terapie 2 vytvořila Dinah Rodrigues na základě vynikajících výsledků, kterých dosáhla pomocí hormonální jógy pro menopauzu. „Při rozvíjení této hormonální jógové terapie jsem využila stejné techniky, které jsem – s velmi dobrými výsledky – používala v hormonální jógové terapii pro menopauzu a andropauzu. V tomto případě jsem se však zaměřila na jiné žlázy – na hypofýzu, štítnou žlázu, játra, nadledvinky a zejména na slinivku břišní.
V případě diabetu je také velmi důležité soustředit se na snižování stresu, neboť tento má velmi negativní vliv na naše zdraví a výrazně zvyšuje naši hladinu cukru v krvi.
Sestavila jsem proto speciální druh dynamické a energické jógy, kterou jsem zkombinovala s pečlivě vybranými dechovými technikami (pránájámou), jež jsou zaměřeny na aktivování jednotlivých žláz. Pro zesílení účinku, kterých je možné dosáhnout pomocí ásan a dechových technik, jsem do Hormonální jógové terapie 2 zařadila také tibetskou techniku k nasměrovávání prány do konkrétních žláz, jež byly při daném cvičení aktivovány.“
Jelikož je hormonální jóga holistickou technikou, tak kromě svých nejdůležitějších pozitivních účinků, mezi něž patří znovuaktivování tvorby inzulinu ve slinivce, blahodárně působí na naše tělo jako celek, a to zejména na oblast ledvin, očí, krevního oběhu, dále léčí některé neuropatie, sexuální problémy, vysoký krevní tlak, hypoglykémii, hyperglykémii a mnoho dalších zdravotních problémů, což má velký význam pro diabetiky.
Záznam vložen:04. 09. 2019
Poslední aktualizace:12. 12. 2019