Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Hormonální jógová terapie pro muže

Název:Hormonální jógová terapie pro muže
Autor:Rodrigues
Nakladatel:Fontána
Rok vydání:2019
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-7336-972-9
Anotace:Tato kniha vám představuje přirozenou techniku hormonální jógové terapie k odstranění stresu a opětovnému aktivování tvorby testosteronu a ostatních hormonů ve vašem těle. Je skvělou pomůckou pro pravidelné cvičení doma a pomůže vám rychle dosáhnout pozitivních výsledků. V 50 letech mívají muži již mírně sníženou hladinu hormonů, a proto by již od 45 let měli začít preventivně udržovat hladinu svých hormonů na dobré úrovni, aby předešli symptomům nízké hladiny těchto hormonů. Avšak také mladší muži, kteří zažívají ve svém životě velký stres, by měli začít cvičit již dříve, neboť stres snižuje tvorbu hormonů a symptomy nízké hladiny hormonů se mohou objevovat i u mladších mužů.
Tato kniha vám pomůže při vašem každodenním cvičení hormonální jógy, avšak konkrétní výsledky budou záviset na tom, kolikrát týdně ji budete cvičit. Každodenní cvičení vám přinese nejlepší výsledky a velmi rychle zvýší vaši hladinu testosteronu. Dinah Rodrigues je jógová terapeutka, která vystudovala filozofii a psychologii na Univerzitě Sao Paulo v Brazílii. Hormonální jógovou terapii rozvinula na základě mnoha let vlastního studia, praktikování a vyučování hathajógy. Prvotním cílem této hormonální jógové terapie, jež vychází z fyziologie a jógových technik, bylo pomoci ženám, které trpěly důsledky snížené hladiny hormonů během menopauzy. Nyní svou hormonální jógovou terapii rozšířila a vytvořila novou techniku hormonální jógy pro muže, která je zaměřena na zvládání stresu a odstraňování příznaků andropauzy. Tato terapie pomáhá mužům, kteří trpí velkým stresem a nízkou hladinou hormonů.
Záznam vložen:04. 09. 2019
Poslední aktualizace:26. 11. 2019
Fotografie: Hormonální jógová terapie pro muže

Není skladem.