Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Hravá jóga pro děti

Název:Hravá jóga pro děti
Autor:Dvořáková
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-271-0153-5
Anotace:Chcete se vydat s dětmi na cestu zajímavým jógovým cvičením? Přivítejte je do světa, který přináší rozvoj, radost a poznání. Děti se naučí jednoduché cviky pomocí zvířátek, která znají a nejsou jim cizí. V publikaci naleznete celkem třicet cvičebních pozic s různými variantami a básničkami, návrhy sestav a příběhů, které dětem pomohou si jednotlivá cvičení lépe zapamatovat. Cviky sice vycházejí z jógových pozic, ale jsou přizpůsobeny dětskému projevu a vnímání; dané pozice pak dětem přinášejí různé příjemné účinky – pružnost, stabilitu, rovnováhu, zklidnění, dýchání.
Doplňkem knížky jsou pracovní listy, které najdete ke stažení zde na webových stránkách. Díky nim se děti zabaví a budou rozvíjet své kreativní i výtvarné schopnosti, a navíc pochopí, že jóga je nejen cvičení, ale i zábava.
Záznam vložen:20. 09. 2016
Poslední aktualizace:12. 12. 2019