Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Hravě, zdravě, bezlepkově

Název:Hravě, zdravě, bezlepkově
Autor:Pelikánová
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-271-0111-5
Anotace:V této vtipně a svižně napsané kuchařce najdou nápadité recepty na chutná, zdravá a nenáročná jídla všichni, kdo trpí alergií na lepek. Autorka sama trpí celiakií, kterou jí diagnostikovali poměrně nedávno. Byl to šok, protože musela od základu změnit jídelníček a vyloučit z něj všechny potraviny, které lepek obsahují. S tímto handikepem se postupně nejen vyrovnala, ale začala vymýšlet a zkoušet recepty svoje vlastní, a vaření se dokonce díky tomu stalo její velkou zálibou. V její kuchařce najdete nejen originální recepty, ale i spoustu užitečných rad o jednotlivých potravinách a jejich pozitivním dopadu na lidský organismus, dočtete se také o superpotravinách a raw stravě, která je obzvláště v posledních letech hodně trendy.
Takže, "bon appétit".
Záznam vložen:24. 05. 2016