Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Hry a úkoly, než půjdu do školy

Název:Hry a úkoly, než půjdu do školy
Autor:Ptáčková
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2012
ISBN:978-80-262-0100-7
EAN:9788026201007
Anotace:Rozvíjíme dovednosti předškolních dětí
Publikace známé a oblíbené autorky literatury pro děti obsahuje náměty na činnosti, které vždy vycházejí z básničky a týkají se rozvíjení pohybových dovedností, znalostí o světě kolem nás, prostorové představivosti, logického myšlení, grafomotoriky, mluvního projevu a tvořivosti. Děti tak např. napodobují let orla, jenž loví myšku, spojují správně jednotlivé části těl zvířátek, procvičují si geometrické tvary při sestavování domečků, potýkají se s labyrinty, kde jim básnička napoví, kudy je bezpečné zavést zajíčka do pelíšku, zahrají si na malou surikatí osadu nebo třeba vytvoří pohyblivý „živý“ komiks, když budou s obrázky vyprávět příběh popsaný v básničce. Básničky a úkoly jsou provázeny výtvarnými úkoly. Pracovní sešit je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškoláků.
Záznam vložen:03. 04. 2012
Poslední aktualizace:12. 12. 2019
Fotografie: Hry a úkoly, než půjdu do školy