Hry plné nápadů a fantazie

Název:Hry plné nápadů a fantazie
Autor:Kalábová
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-262-1005-4
Anotace:Kniha obsahuje řadu námětů pro tvořivé hry a činnosti, které si děti mohou vyzkoušet ve škole, v družině, na škole v přírodě, na táboře, kroužcích či ve volných chvílích s rodiči. Cílem her je poskytnou dětem dostatek příležitosti k uplatnění fantazie a tvořivosti. Všechny náměty mají charakter tvořivého hraní a napomáhají u dětí rozvíjet a zdokonalovat verbální schopnosti i mimoslovní vyjadřování, schopnost naslouchání a vzájemné komunikace, jemnou motoriku, pohybové schopnosti, smyslové vnímání, logické myšlení i výtvarné schopnosti.
Kniha je určena učitelům, vychovatelům a všem volnočasovým pracovníkům s dětmi a mládeží.
Naděžda Kalábová působí v oblasti mimoškolní výchovy a vede kurzy pro pedagogy. V Portále vydala knihu Příroda plná her, hry plné přírody (2012).
Záznam vložen:19. 04. 2016
Poslední aktualizace:18. 09. 2020
Fotografie: Hry plné nápadů a fantazie