Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Hry pro milovníky polštářových bitev

Název:Hry pro milovníky polštářových bitev
Autor:DeBenedet, Cohen
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2012
ISBN:978-80-262-0148-9
EAN:9788026201489
Anotace:Ojedinělá publikace dvojice autorů přináší soubor her a aktivit vycházejících z přirozených, spontánních, improvizovaných aktivit, k nimž většinou nepotřebujeme žádné zvláštní pomůcky či podmínky, jen radost z pohybu a hravost. Hry rozvíjejí známé a intuitivní motivy polštářových bitev, velké množství různých druhů „zápasů“, ale především přinášejí množství nových inspirací – hromadné kradení ponožek přímo z cizí nohy jen za pomocí vlastního chodidla, hry na „záchrany“ na vrcholku vulkánu, „lezení na věž v Pise“ apod. Hry prohlubují kontakt dítěte a dospělého, pocit vzájemné důvěry, spolupráce, komunikace, v dětech rozvíjejí pohybové dovednosti, emoční inteligenci, sebedůvěru, představivost, tvořivost. Publikace obsahuje základní metodické pokyny, každá hra je označena doporučeními věku, stupněm obtížnosti, případně poznámkami o bezpečnosti, pomůckách apod. Knihu ocení především rodiče a pedagogové dětí předškolního věku, inspirativní je však i pro práci se staršími dětmi.
Záznam vložen:25. 09. 2012
Poslední aktualizace:03. 12. 2021
Fotografie: Hry pro milovníky polštářových bitev