Hry pro tvořivé myšlení

Nakladatel:Portál
Rok vydání:2011
ISBN:978-80-7367-884-5
Anotace:Soubor 107 her a cvičení pro rozvoj tvořivého myšlení. Kniha pomůže dětem i mladým lidem naučit se dovednostem potřebným pro pružné reagování na nejrůznější situace a řešení problémů. Známá autorka tří i u nás úspěšných knih nabízí náměty pro zábavné činnosti, které rozvíjejí paměť, fantazii, smysl pro detail i nadhled a především schopnost třídit, hbitě zpracovávat a správně využívat informace. Po stručném úvodu, ve kterém jsou srozumitelně shrnuta základní východiska, následují cvičení, která prohlubují sebepoznání, sebevědomí a tvořivé myšlení. Popis činností je stručný a jasný, jejich realizace je většinou nenáročná na pomůcky. Pomocí grafických symbolů je u jednotlivých her vyznačena doba trvání hry, vhodný věk hráčů, velikost skupiny hráčů.
Záznam vložen:09. 01. 2012
Poslední aktualizace:18. 09. 2020