Hurá do školy!

Rok vydání:2013
ISBN:978-80-262-0339-1
EAN:9788026203391
Anotace:Pracovní sešit pro předškoláky a začínající školáky zaměřený na všestranný rozvoj dítěte
Sešit je postaven jako soubor dvoustran, kde první strana je tvořena snadno zapamatovatelným příběhem v kresleném seriálu, druhá strana tematicky navazuje na příběh a rozvíjí ho úkoly zaměřenými na grafomotoriku, počítání, cvičení postřehu atd. V úkolech jsou zastoupeny různé typy – bludiště, dokreslovačky, hledání dvojic podle smyslu či podobnosti… S příběhem se dítě nejdříve seznámí tak, že si ho čte s dospělým (učitel/ka, rodič), dítě pak „čte“ samo – podle obrázků a „bublin“. Vlastními výrazy tak opakuje podstatu jednoduchého děje. Dítě takto rozvíjí paměť a slovní zásobu. Pod příběhem je vždy ještě zařazen jednoduchý úkol – hledání stejného, počítání… Kniha je určena k opakovanému používání, dítě nemusí řešit vždy všechny úkoly najednou.
Iva Nováková je výtvarnice, publikovala již velké množství titulů rozvíjejících kreativitu předškolních a školních dětí.
Typ:pracovní sešit
Záznam vložen:21. 02. 2013
Poslední aktualizace:17. 02. 2019
Fotografie: Hurá do školy!