IKIGAI - šťastný a dlouhý život

Název:IKIGAI - šťastný a dlouhý život
Autor:García, Miralles
Nakladatel:LEDA
Rok vydání:2017
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-7335-501-2
EAN: 9788073355012
Anotace:Nový světový bestseller o životním stylu IKIGAI přichází z Japonska – ze země s nejdéle žijícími lidmi na světě.
IKIGAI je dost možná to, co chybí lidem, kterým ráno dělá problém vylézt z postele, protože je během dne nečeká žádná dostatečně motivující a naplňující aktivita. Ne každý má štěstí si jednoduše zařídit život podle svých představ. Když dokážeme nalézt své osobní IKIGAI, vstoupíme na cestu k odstranění mnoha problémů, které nás v životě trápí. Na začátku si stačí položit čtyři otázky: Co miluji? V čem jsem dobrý? Co ode mě potřebuje svět? Za co můžu dostat zaplaceno?
Tato kniha vás povede na cestě vedoucí k objevení vašeho osobního IKIGAI, japonského tajemství šťastného a dlouhého života. Uvidíte, že každý den se dá prožít radostně a naplno – a že člověk skutečně může zůstat po celý život mladý!
Záznam vložen:14. 02. 2019
Poslední aktualizace:19. 08. 2020