Individualizace ve výchově a vzdělávání dětí předškolního věku

Název:Individualizace ve výchově a vzdělávání dětí předškolního věku
Autor:Šmelová a kolektiv
Nakladatel:Univerzita Palackého Olomouc
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-244-5115-2
Anotace:Předkládaná monografie vznikla jako výstup z projektu s názvem: Proces individualizace ve výchově a vzdělávání dětí předškolního věku, č. IGA_PdF_2016_004, jehož hlavní řešitelkou je Doc. PhDr. Eva Šmelová, Ph.D. Tento projekt byl schválen v rámci Studentské grantové soutěže Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci v roce 2016. Výzkumná šetření byla realizována ve školních rocích 2015/2016 a 2016/2017. Monografie se zaměřuje na problematiku pedagogické diagnostiky dětí v prostřední mateřských škol a prvních tříd základních škol v olomouckém regionu se zaměřením na oblast fyzického, psychického a sociální rozvoje. Cílem výzkumných šetření bylo zjistit potřebu individualizace ve výchově-vzdělávacím procesu s důrazem na psychický, fyzický i sociální vývoj.
Záznam vložen:16. 02. 2018
Poslední aktualizace:18. 02. 2019
Fotografie: Individualizace ve výchově a vzdělávání dětí předškolního věku