Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Inline bruslení bezpečně

Název:Inline bruslení bezpečně
Autor:Procházka
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2010
ISBN:978-80-247-3331-9
Anotace:Kniha včetně DVD je jedinečný projekt, který přináší všem zájemcům o populární a krásný pohyb na inlinech důležité a odborné rady, jak si poradit s vybavením i technikou jízdy. Společně s DVD tak tvoří nepostradatelnou součást vybavení každého inline bruslaře. Autoři přinášejí také aktuální informace o výukových trendech sportu Inline (Roller) Skating. Kniha je určena, jak pro začátečníky, kteří mohou postupovat krok za krokem směrem k pokročilému bruslení, tak zkušeným bruslařům, pro které jsou určeny zajímavé a náročné triky. Díky mnohaletým zkušenostem víme, že většina pokročilých bruslařů má ve své technice co dohánět a je v jejich zájmu se touto problematikou zabývat. Názorné cviky, které jsme v knize popsali a zobrazili slouží, jako opěrné pilíře každého technicky zdatného bruslaře. Teprve postupným a pravidelným nácvikem se bruslaři otevřou nové rozměry tohoto krásného a především zdravého pohybu, kterým je skvělým nástrojem pro získání kondice a svalového korzetu lidského těla. Přehlednost knihy s množstvím fotografií a cvičení, videosekvence techniky jízdy, důraz na bezpečnost a praktické rady instruktora osloví každého bruslaře, bez rozdílu věku a úrovně dovedností. Neváhejte tedy ani minutu a dovolí-li to počasí, nazujte brusle a vyražte společně s naší knihou do terénu. "Inline bruslení pro všechny a vždy bezpečně."
Záznam vložen:21. 12. 2011
Poslední aktualizace:12. 12. 2019