Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Jak citovat a odkazovat na informační zdroje v kinantropologii

Název:Jak citovat a odkazovat na informační zdroje v kinantropologii
Autor:Farana, Jandačka
Nakladatel:Pedagogická fakulta OU
Rok vydání:2014
Vydání:1. dotisk
ISBN:978-80-7368-977-3
Anotace:Úvod, Základní principy vytváření bibliografické citace dle normy ČSN ISO 690, Odkazy na citace v textu, Modely a příklady odkazů na citace v textu, Příklady bibliografických citací, Tištěné knihy, učebnice a monografické publikace, Elektronické knihy a on-line monografické publikace, Příspěvky (kapitoly) v tištěných monografických publikacích a příspěvky ve sbornících, Příspěvky (kapitoly) v elektronických monografických publikacích, Bibliografické citace kvalifikačních prací, Tvorba referenčního seznamu, Použitá literatura. Cílem textu je doporučit studentům tělesné výchovy a rekreologie, kteří studují na katedře tělesné výchovy Pedagogické fakulty Ostravské univerzity, styl odkazů a citací, který je v souladu s mezinárodní normou ISO 690.
Typ:skripta
Záznam vložen:07. 09. 2011
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Jak citovat a odkazovat na informační zdroje v kinantropologii