Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku

Název:Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku
Autor:Holub
Nakladatel:CPress
Rok vydání:2014
ISBN:978-80-264-0343-2
Anotace:Využijte síly přírodních zdrojů a chraňte své zdraví léčbou bez vedlejších účinků! I po čtyřicítce a pak i ve stáří můžete své zdraví udržet ve skvělé kondici!
„Možná jste již dosáhli věku, o kterém jste si vždy mysleli, že musí být spojen se vzrůstajícími zdravotními obtížemi. Dovolte mi vám oponovat. Je ověřenou skutečností, že člověk může být i ve značně pokročilém věku zdráv a prožívat své dny v pohodě a radosti. To, že nás životní zkušenost přesvědčuje o opaku, znamená jediné: buď jsme nepochopili, čím svému zdraví škodíme, nebo neznáme prostředky, jak se účinně léčit. Většinou však obojí. Tato kniha vám otevírá bránu ke zdraví. Kromě praktických návodů, jak pomocí homeopatik léčit celou řadu běžných onemocnění, nabízí i vysvětlení a vědecky ověřená fakta o působení homeopatických léků.“
J. T. Holub
V knize mimo jiné naleznete rady, jaké homeopatické přípravky používat v případě více než 80 onemocnění a zdravotních obtíží, jako jsou například afty, artróza, bolesti hlavy, bolesti kloubů, bolesti zad, borelióza, celulitida a nadměrná tvorba vrásek, deprese a nedostatek energie, dna, hemoroidy, chronická únava, chřipka, inkontinence, kašel, poruchy erekce, nadváha, nadýmání, náchylnost k infekcím, nedoslýchavost, nespavost, opary, osteoporóza, ostruhy, padání vlasů, paradentóza, poruchy ledvin, poruchy paměti, potíže s prostatou, proleženiny, pooperační hojení, revmatismus, šedý zákal, vyčerpanost, vysoký či nízký krevní tlak, vysychání sliznic, zácpa, závratě, žaludeční a žlučníkové potíže, zánět močových cest, zvýšený cholesterol a mnoho dalších.
Záznam vložen:20. 06. 2017
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Jak se léčit homeopatií ve středním a vyšším věku