Jak se spřátelit s konflikty

Název:Jak se spřátelit s konflikty
Autor:Goodbread
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-7500-406-2
Anotace:Spřátelit se s konfliktem – to je ale nápad! Autor Joe Goodbread pomohl zvládnout konflikty stovkám lidí – počínaje každodenními rodinnými a sousedskými spory až po konflikt v Severním Irsku. Většina z nás by se konfliktu raději zcela vyhnula, než abychom utrpěli citové či fyzické zranění nebo přišli o svou moc a vliv. Přesto si více a více lidí uvědomuje, že konflikt může být i zábavný! Díky jednoduchým metodám, uvedeným v této knize, si užijete radost ze zjištění, že konflikt může prohloubit a zlepšit vaše vztahy s ostatními. Navíc dokážete snížit riziko zbytečného vyhrocení a s ním spojené ztráty. Jak se spřátelit s konflikty nabízí snadné kroky jak proměnit spor či rozepři v prostředek pro pěstování a udržování vztahů a pro posílení důvěry v sebe sama.
Záznam vložen:07. 02. 2019
Poslední aktualizace:18. 09. 2020
Fotografie: Jak se spřátelit s konflikty