Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je pořád prima

Název:Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je pořád prima
Autor:Konvalinová
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2014
ISBN:978-80-262-0620-0
EAN:9788026206200
Anotace:Publikace představuje soubor rozmanitých námětů k činnostem s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Aktivity jsou členěny do bloků, každý blok je uveden motivačním příběhem. Úkoly se vyváženě věnují rozvíjení pohybových dovedností, zdokonalování řečového projevu, motorických a grafomotorických schopností, zrakového vnímání, sluchového vnímání, smyslu pro rytmus, prostorové orientace, pozornosti, paměti, logického myšlení, rozlišování barev, geometrických tvarů, výtvarného projevu, postřehu, tvořivosti atd. Aktivity zohledňují RVP PV. Deset kapitol je koncipováno jako průvodce školním rokem, činnosti lze tedy uplatňovat ve větších logických a tematických celcích, nicméně není to nutné, úkoly lze zařazovat i nezávisle na sobě.
Záznam vložen:24. 06. 2014
Poslední aktualizace:18. 02. 2019
Fotografie: Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je pořád prima