Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Játra a jejich léčba

Název:Játra a jejich léčba
Autor:William
Nakladatel:Metafora
Rok vydání:2019
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-7359-930-0
Anotace:Představte si, že byste se mohli zaměřit na jeden jediný aspekt vašeho zdraví a tím byste ovlivnili všechny ostatní – a zároveň tím i preventivně zabránili rozvinutí zdravotních potíží, o nichž jste ani netušili, že číhají pod povrchem.

Kniha Mystický léčitel JÁTRA nabízí odpovědi, které byste měli znát. Anthony William se čtenáři nadšeně sdílí naprosto nový pohled na dosud nepropátrané funkce jater, orgánu, který je pro náš život zásadní.

Mystický léčitel objasňuje, co je příčinou mnoha zdravotních problémů, a nabízí podrobný návod, jak se z nich vymanit a žít co nejlepší život. Zjistíte, že zdravá játra vám mohou přinést i jasnou mysl, klid a spokojenost a lepší přizpůsobivost v dnešní rychle se měnící době.

A díky nim můžete dosáhnout i toho, že budete dobře spát, mít vyrovnanou hladinu krevního cukru, nižší krevní tlak i hmotnost, budete vypadat mladší a hlavně se tak i cítit. Zdravá játra mohou zásadně vyrušit stres, zabránit stárnutí a chránit vás před ohrožením vnějšího světa – jen pokud jim dopřejete tu správnou péči.
Záznam vložen:29. 08. 2019
Poslední aktualizace:14. 12. 2019