Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Je to tak snadné - recepty na každý den pro ty, co nestíhají

Název:Je to tak snadné - recepty na každý den pro ty, co nestíhají
Autor:Paltrow, Baumann
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-271-0437-6
Anotace:Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře.

Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny!
"Když jsem se rozhodla, že napíšu tuhle knihu, začala jsem pátrat u svých přátel a kolegů a ptát se jich, jaký druh kuchařky jim na trhu schází, jakou by si oni sami představovali. Všichni měli podobné přání: chtěli sbírku receptů, podle nichž zvládnou uvařit opravdu snadno, bez náročných příprav, odreagují se po náročném pracovním dni v kuchyni a připraví skvělé, ale rychlé jídlo.
Kvalitní a chutné jídlo nemusí být složité na přípravu, není nutné jeho přípravou strávit celé dny. Tuto knížku považuji za jakousi cestovní mapu: svépomocnou kuchařskou knihu pro chronicky zaneprázdněné kuchaře a kuchařky. Přeji vám, abyste s její pomocí strávili čas v kuchyni podle svých představ!"
Gwyneth Paltrow, z předmluvy
Záznam vložen:19. 11. 2018
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Je to tak snadné - recepty na každý den pro ty, co nestíhají