Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Jóga a jógová terapie - Principy zdravého pohybu

Název:Jóga a jógová terapie - Principy zdravého pohybu
Autor:Oravcová
Nakladatel:Poznání
Rok vydání:2019
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-87419-85-4
EAN:9788087419595
Anotace:Kniha Principy zdravého pohybu popisuje zákonitosti postupy a pohybu lidského těla, které vycházejí ze spojení tradiční jógy s moderní fyzioterapií, především s vývojovou kineziologií, tzv. integrální anatomií a biotensegritou. Popisované principy zdravého pohybu nejsou určeny pouze pro jógové cvičení a terapii, ale jsou aplikovatelné na jakoukoliv pohybovou aktivitu, tanec, sport i držení těla během dne. Vychází z předpokladu, že pohyb, a tím pádem i tělesné zdraví lze ovlivňovat pouze poznáním a integrací všech složek osobnosti, což je podstatou jógy. Nabízí přirozený způsob, jak utvářet zdravé vzorce pohybu a držení těla. Vedle teoretické části kniha obsahuje i rozsáhlou část praktickou s popisem důležitých pozic a cviků.
Záznam vložen:09. 10. 2017
Poslední aktualizace:12. 12. 2019