Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Jóga, dech a meditace

Název:Jóga, dech a meditace
Autor:Krejčík
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2015
ISBN:978-80-247-4285-4
Anotace:Bylo to na jazyku a v srdci. Potřeboval jsem se ze všeho vypsat, možná vyzpovídat. Je to radostné i smutné, je to můj pocit. Intimní pohled do duše Zápaďana v životních situacích severní Indie. Emoce, pády, vzestupy a vnitřní dialog odhalující strachy, sílu ega a spontánní radost. Od tvrdého obalu úsměvu k jemné vibrující radosti. Cestopis pojednávající nejen o geografii Indie, ale především cestopis popisující úzké a klikaté cesty dovnitř sebe sama. Život až na pomyslném dně, kdy se musíte podívat sami sobě do očí a najít pokoru a úsměv. Pro mě naprosto neplánované a nečekané odhalení, jak stojím nahý a vidím se v situacích, které na mě v Indii čekají. Na kurzu jógy a v běžném indickém životě bez komfortní zóny a vymožeností. To je můj příběh a mé velké prozření a objetí sebe sama!
Vše doprovázejí jógové techniky pro cca 30minutovou domácí praxi – pránájáma, meditace, krije, sestavy a tipy pro rozproudění a expanzi životní síly.
Záznam vložen:04. 03. 2015
Poslední aktualizace:14. 12. 2019