Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Jóga podle čaker

Název:Jóga podle čaker
Autor:Judith
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2018
ISBN:978-80-271-0793-3
Anotace:Kniha, která nesmí chybět v knihovničce žádného studenta ani učitele jógy!
Díky této dlouho očekávané knize uznávané odbornice na čakry Anodey Judith lépe pochopíte systém jógy a posunete svoji praxi o stupeň dál. Naučíte se, jak využívat principů a postupů jógy k probuzení jemnohmotného těla a ke spojení se sebou samým. Seznámíte se s praktikami na otevření a aktivaci jednotlivých čaker prostřednictvím pozic, bioenergetických a dechových cvičení, manter, vedené meditace a jógové ?loso?e. Text doprovází barevné fotogra?e každé pozice a vodítka k jejich a hlubšímu nastavení pozic.

Knihu Jóga podle čaker ocení jak začátečníci a středně pokročilí studenti, tak i učitelé jógy. Pokročilí jogíni získají nový náhled na běžné ásany z pohledu čaker. Na konci každé kapitoly naleznete navrhované pozice pro danou oblast.
Záznam vložen:04. 12. 2018
Poslední aktualizace:12. 12. 2019