Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Jóga v denním životě pro děti a mládež

Název:Jóga v denním životě pro děti a mládež
Autor:Mahéšvaránanda
Nakladatel:Mladá fronta
Rok vydání:2017
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-204-2914-8
EAN:9788020429148
Anotace:Kniha je určena nejen pro rodiče, pedagogy a zdravotní personál, ale i pro děti a mládež. Obsahuje cvičení vhodná od raného věku – pro batolata, předškolní a školní věk, ale i pro teenagery a studenty vysokých škol. Jógová cvičení jsou výborná jako prevence – pro správné držení těla i zdravý vývoj a růst dítěte. Kniha obsahuje cvičení nejen pro zdravé děti a mládež, ale též cvičení pro handicapované se širokou škálou doplňujících rehabilitačních cvičení. Jóga nezahrnuje jen fyzická a dechová cvičení, ale učí nás také relaxaci, koncentraci, kázni, sebeovládání a zklidňuje naši mysl, což děti i mládež potřebují. Cvičení jógy navozuje tělesné i duševní uvolnění, prohlubuje a posiluje vnitřní pohodu, snižuje napětí a stres, posiluje sebedůvěru a sebevědomí. Děti, které cvičí jógu od malička, mají velkou šanci uspět později ve svém soukromém a profesním životě. Kniha je adaptací světově uznávaného systému Jóga v denním životě pro děti a mládež. Kombinuje moudrost staré Indie se současnými poznatky západní rehabilitace a medicíny.
Záznam vložen:20. 10. 2017
Poslední aktualizace:05. 12. 2019
Fotografie: Jóga v denním životě pro děti a mládež

Není skladem.