Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Katka čeká na zvířátka

Název:Katka čeká na zvířátka
Autor:Lukešová
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2013
Vazba:vázaná
Původní cena:219,- Kč
ISBN:978-80-262-0362-9
EAN:9788026203629
Anotace:Výbor z poezie Mileny Lukešové pro nejmenší připravila Vladimíra Gebhartová. Přináší verše většinou říkadlového typu, které jsou založeny na spontánní dětské potřebě pohybu, na zvukomalbě, opakování slov, rytmickém akcentu. Jednotlivé básničky i dva původně leporelové cykly jsou seřazeny tematicky, nastiňují rodinné prostředí a harmonické vztahy mezi lidmi i zvířaty, podporují jazykovou výchovu, jsou hravé a podnětné i pro předčitatele. Námětovou oblastí vybraných veršů je rodina, zvířata, blízké okolí dítěte. Tyto verše učí mluvit, získávají malé děti silně akcentovaným rytmem, bázovou slovní zásobou a dobře se dítěti vyslovují. Jsou libozvučné a hravé, vhodné k hravému předčítání spojenému s prohlížením obrázků, s pohybem, s opakováním a „doříkáváním“. Knihu doplnila ilustracemi Eva Rémišová.
Záznam vložen:02. 10. 2015
Poslední aktualizace:14. 12. 2019