Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Každý krok se počítá

Název:Každý krok se počítá
Autor:Rossmann, Neumann
Nakladatel:CPress
Rok vydání:2019
ISBN:978-80-264-2436-9
Anotace:Objevte kouzlo 10 000 kroků. Právě tolik je potřeba denně ujít, abyste si udrželi či upevnili zdraví a formu. V dnešní zrychlené době, kdy na nic není čas, je chůze nejdostupnější způsob pohybu. Chodit se dá kdekoliv, kdykoliv a v jakémkoliv oblečení. Podstatný však je způsob chůze. Dobrá zpráva je, že správně chodit se naučí každý – i absolutní nesportovci.

Knížka popisuje sedm jednoduchých principů správné chůze (věděli jste třeba, že máte uvolnit čelist?) a také nejefektivnější cviky, kterými si na procházce nebo doma procvičíte klouby a páteř (co takhle „thajský sed“?). Díky správné chůzi bude vaše tělo dostávat už jen pozitivní impulzy a pohyb vás začne bavit. Zdravé držení těla má vliv i na psychiku – za minimum času si nenáročným pohybem zlepšíte náladu.
Záznam vložen:12. 03. 2019
Poslední aktualizace:14. 12. 2019