Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Kdo straší školní strašidlo?

Název:Kdo straší školní strašidlo?
Autor:Pospíšilová
Nakladatel:Portál
Rok vydání:2016
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-262-1097-9
Anotace:Radílka jistě dobře znáte. Je to školní strašidlo, ze kterého se stal školní detektiv. Stará se o to, aby bylo ve škole všechno v pořádku a nedělo se tam nic nekalého. V novém školním roce však žáci zjistí, že se jim ve třídě i v šatně ztrácejí věci a někdo jim dělá naschvály. Pátrání po tom, kdo má to všechno na svědomí, se ujímá Radílek. Když mu pachatel stále uniká, nastraží důmyslnou léčku. Jak se Radílkovi nakonec podaří pachatele dopadnout? Nebude to ale jen tak obyčejný zloděj nebo darebák. Kdo tedy? Jestli jste zvědaví, nezbývá než se s chutí pustit do čtení.
Knížka je určena čtenářům nižšího školního věku i předškolákům. Rozčlenění textu do krátkých kapitol i autorský jazyk odpovídají požadavkům prvního čtení. Hodí se i k předčítání rodiči nebo učitelkami v mateřských školách.
Záznam vložen:24. 08. 2016
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Kdo straší školní strašidlo?