Komunikace v konfliktu

Vazba:vázaná
ISBN:978-80-204-4815-6
EAN:9788020448156
Anotace:Konflikty mají spoustu podob. Od pravidelné hádky kvůli neumytému nádobí, přes seřvání nadřízeným, po domácí násilí a brutální vraždy v afektu. Násilí, verbální i fyzické, je formou komunikace a má svůj účel, charakter a pravidla. V pozadí totižstojí emoce a ty jsou do značné míry nejen předvídatelné, ale i ovlivnitelné.Na základě dlouholetých zkušeností z nebezpečné práce u vězeňské zásahové jednotky vypracoval Rory Miller jedinečný program ConCom, který učí, jak vhodnou komunikací předejít osobním konfliktům s cizími lidmi i se svými blízkými. Nabízí zcela novýnáhled na uvědomělou a efektivní komunikaci, která vám může snadno pomoci v každodenním životě.Tento vysoce efektivní komunikačně-psychologický program se nyní dostává do České republiky. V knize, kterou přeložil a tuzemským podmínkám přizpůsobil Jan Kadlec, zkušený instruktor působící na Policejní akademii ČR, se dozvíte, na jakých principechfungují mezilidské konflikty, co od nich očekávat a jak s nimi zacházet. Seznámíte se s užitečným modelem lidské komunikace a dostane se vám poučení o světě fyzického násilí a o jeho zvládání. Naučíte se vnímat věci, které podvědomě znáte, ale nikdyjste si je neuvědomili. Zbytek - stejně jako je tomu u každé sebelepší příručky - už bude záležet na vás.
Záznam vložen:14. 05. 2018
Poslední aktualizace:18. 09. 2020