Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Kondiční příprava dětí a mládeže

Název:Kondiční příprava dětí a mládeže
Autor:Zumr
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2019
ISBN:978-80-271-2065-9
EAN: 9788027120659
Anotace:Populárně napsaná kniha je zaměřena na kondiční přípravu dětí a mládeže s využitím moderních pomůcek a tréninkových prostředků. Více než 180 efektivních cvičení, ilustrovaných na fotografiích, se stane inspirací pro trénink mladých sportovců již od předškolního věku. Trenéři, rodiče, sportovci a všichni zájemci o nové trendy v kondiční přípravě se v knize seznámí s inovativním náčiním, kterým lze zkvalitnit a zpestřit trénink. Autor vysvětluje základní pojmy týkající se kondiční přípravy a popisuje pohybové schopnosti ve vztahu k jednotlivým věkovým obdobím dětství a dospívání. V praktické části knihy se čtenář seznámí s konkrétním začleněním pomůcek do pohybové přípravy dětí a s jejich využitím při rozvoji rychlosti, síly, koordinace, pohyblivosti a vytrvalosti, včetně kompenzačních cvičení.
Záznam vložen:09. 04. 2019
Poslední aktualizace:14. 12. 2019
Fotografie: Kondiční příprava dětí a mládeže