Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Kondiční trénink pro tenis

Název:Kondiční trénink pro tenis
Autor:Vágner
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2016
Původní cena:279,- Kč
ISBN:978-80-247-5814-5
Anotace:Populárně napsaná kniha je rozdělena do čtyř hlavních kapitol. První kapitola shrnuje parametry fyzické přípravy a energetického zásobení při pohybové zátěži; druhá, nejrozsáhlejší diferencuje pohybové schopnosti, strukturálně je vymezuje s odůvodněním pro tenisovou přípravu a postupně přechází v popis konkrétních cviků, jež doplňují fotografie cviků zařazených do tréninkových plánů. Nechybí ani popis cviků vhodných k rozcvičení, protažení a uvolnění. V závěru publikace navíc čtenáři naleznou konkrétní tréninkové programy.
Celkem 165 kondičních, protahovacích i uvolňovacích cviků na fotografiích demonstrují Lucie Hradecká, grandslamová vítězka ve čtyřhře a držitelka stříbrné a bronzové olympijské medaile, v současnosti se pohybující okolo padesátého místa žebříčku WTA, dále Jan Hernych, tenista s nejlepším umístěním na žebříčku ATP na devětapadesátém místě a jejich kondiční trenér, autor knihy, Michal Vágner.
Záznam vložen:08. 11. 2016
Poslední aktualizace:14. 12. 2019