Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Kondiční trénink ve sportovních hrách

Název:Kondiční trénink ve sportovních hrách
Autor:Jebavý, Hojka, Kaplan
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2017
ISBN:978-80-247-4072-0
Anotace:Kniha je určena především trenérům týmů různých výkonnostních úrovní sportovních her, sportovcům a studentům tělovýchovných fakult i sportovních kurzů. Autoři formulují text tak, aby se jím mohl řídit i každý hráč, u kterého byl zaznamenán individuální deficit v kondičních předpokladech herního výkonu.

V neposlední řadě zde najdou řadu užitečných informací i učitelé tělesné výchovy. Ti všichni v knize naleznou velké množství konkrétních příkladů postupů a cvičení pro zlepšení kondičních předpokladů v rámci herního výkonu. V této podobě se jedná snad o jedno z prvních komplexních zpracování dané problematiky v české odborné literatuře.

Autoři jsou zkušení trenéři, kteří se dlouhodobě zabývají kondiční přípravou hráčů sportovních her, a to jak na klubové, tak na reprezentační úrovni.
Záznam vložen:07. 11. 2017
Poslední aktualizace:12. 12. 2019
Fotografie: Kondiční trénink ve sportovních hrách