Z provozních důvodů musí být objednávky zaplaceny do 18.12.2019.
Děkujeme za pochopení

Kyusho - vitální body v bojových uměních a sebeobraně

Název:Kyusho - vitální body v bojových uměních a sebeobraně
Autor:Procházka
Nakladatel:Grada
Rok vydání:2016
ISBN:978-80-247-4828-3
Anotace:Kyusho je bojové umění, které pro účinnou sebeobranu využívá aktivní body a energii lidského těla. Jedná se o zvláštní metodu ochrany, která je vhodná i pro jednotlivce bez předchozího speciálního tréninku. Použití vitálních (aktivních, energetických) bodů má na protivníka silně paralyzující vliv, aniž by od obránce vyžadovalo velkou fyzickou sílu. Je to jednoduchá metoda, jejíž základy se může naučit každý.
Autor knihy je držitelem mezinárodní instruktorské licence kyusho jutsu. Zájemcům o sebeobranu a bojová umění názorně vysvětluje, co to jsou vitální body, kde se nacházejí a jak je mohou používat. Ukazuje, jak kyusho bezpečně trénovat, uvádí teoretické pozadí tréninku a vysvětluje jeho fungování. Součástí knihy jsou mapy energetických drah a aktivních bodů lidského těla, fotografie nejčastěji používaných bodů a série bojových aplikací.
Záznam vložen:30. 09. 2013
Poslední aktualizace:12. 12. 2019