Lenochova cesta k úspěchu

Rok vydání:2016
Vazba:vázaná
ISBN:978-80-262-1016-0
Anotace:Autor ve své knize vyvrací oblíbenou představu, že k úspěchu potřebujeme silnou vůli a disciplínu. Lenochovo tajemství na cestě k úspěchu spočívá v tom, že se nenutí do věcí, které dělat nechce. Místo toho využívá své pozitivní i negativní pocity, které ho přirozeně vedou k určitým činnostem, jež vyjadřují jeho osobnost a pro něž může hledat praktické uplatnění. Někdy tato cesta trvá dlouho, a proto lenoch potřebuje vytrvalost a také vynalézavost, aby se přiblížil svému cíli a dosáhl výsledků, které o smysluplnosti jeho konání přesvědčí i ostatní. Kniha je stručná a přehledná, navíc obsahuje závěrečný souhrn hlavních myšlenek, takže je vhodná i pro ty nejlínější čtenáře, kteří se chtějí stát úspěšnými.
Bill O’Hanlon je psychoterapeut v oblasti ericksonovské terapie a terapie zaměřené na řešení. Napsal zhruba 30 knih, jež byly zatím přeloženy do 15 jazyků, a působí jako lektor a řečník. Často se sám sebe ptá, proč v životě dosáhl úspěchu, když je tak líný, a z toho důvodu se rozhodl napsat tuto knihu.
Záznam vložen:27. 01. 2016
Poslední aktualizace:18. 09. 2020