Úvodní stránka e-shopu   |   Publikace vydané na OU   |   Ostatní vydavatelé   |   Univerzitní předměty

Architektura a umění | Atlasy a průvodce | Audioknihy, CD | Beletrie, cestopisy, biografie | Cizí jazyky a cizojazyčná literatura | Časopisy a sborníky | Český jazyk a literatura | Dětská literatura | Dětská populárně-naučná literatura | Ekonomie, management, právo | Fauna, flóra, ekologie | Filozofie, náboženství, politologie | Historie a fakta | Hry a volný čas | Hudební a dramatická výchova | Jazykověda a literární věda | Lékařská literatura a ošetřovatelství | PC literatura, média a komunikace | Pedagogika | Populárně-naučná literatura | Předškolní pedagogika | Přírodní vědy | Psychologie | Regionální literatura | Rozvoj osobnosti, rodina, výchova a vztahy | Sociologie a sociální práce | Speciální pedagogika | Sport, zdraví a výživa | Tvořivost, hobby, řemesla | Věda a technická literatura |

Lesní škol(k)a - karty

Název:Lesní škol(k)a - karty
Podtitul:48 zábavných aktivit pod širým nebem
Autor:Worroll Jane, Houghton Peter
Nakladatel:Kazda
Rok vydání:2020
Vazba:karty v krabičce
ISBN:978-80-88316-78-7
Anotace:Ať už jste rodiče, děti, vychovatelé, učitelé, nebo průvodci v lesní školce či škole, s tímto balíčkem karet s popisem aktivit pod širým nebem si užijete zábavu na 48 způsobů: hry, rukodělné činnosti a dovednostní úkoly, při nichž se nasmějete i mnohé naučíte. Hlavní slovo přitom mají děti, které si dobrodružství samy vybírají a organizují.

Dejte si balíček karet do kapsy a vyrazte do divočiny za každého počasí! Děti si samy vyberou, čemu se chtějí věnovat, a každé téma se pro ně stane inspirací k lesnímu dobrodružství. Vybijte energii při akčních týmových aktivitách, jako je hra na hladová ptáčata nebo zvířátková honěná. Prohlubte spojení s přírodou při výrobě mapy nebo uplácávání narozeninového dortu pro Zemi. Vytvořte si příběhové kamínky, rámy z klacíků nebo masky z kůry. Procvičte si za?lesácké dovednosti při přípravě hranice s roštem nebo stavění týpí. A naučíte se ještě spoustu dalšího! Převzato z úspěšných příruček Hry z lesní škol(k)y a Rok v lesní škol(c)e.

Autoři Jane Worroll a Peter Houghton už mají na kontě dvě úspěšné příručky Hry z lesní škol(k)y a Rok v lesní škol(c)e. Jsou kvalifikovanými průvodci lesní školy a společně vedou celoroční lesní kroužek pro děti z Londýna i okolí. Jane je někdejší countryside ranger (správkyně venkovské oblasti), zahradnice a ošetřovatelka stromů, vystudovala ekologii a ochranu životního prostředí. Peter je umělecký řemeslník se zaměřením na práci se dřevem a deset let pracoval coby koordinátor v charitativní organizaci zaměřené na ohrožené městské děti a mládež.
Typ:pracovní sešit
Záznam vložen:08. 03. 2021
Poslední aktualizace:08. 12. 2021
Fotografie: Lesní škol(k)a - karty

Poslední kus je rezervován.